O nas

Moble to pracownia zajmująca się projektowaniem i aranżacją wnętrz. Prowadzimy ją od 2013 roku jako zgrany duet projektowy (do 2018 roku pod nazwą deSde pracownia projektowa). Oddajemy do dyspozycji naszych klientów wiedzę i doświadczenie, które zdobyłyśmy podczas studiów architektonicznych na Politechnice Śląskiej oraz w pracy dla klientów indywidualnych, firm prywatnych i korporacji.

Zależy nam na tworzeniu projektów, które są oryginalnym rozwinięciem wyobrażeń i oczekiwań Inwestorów. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania i produkty, które cechuje funkcjonalność i oryginalna forma. W pracy cenimy sobie nieszablonowość i stylistyczne wyzwania. Dobrze czujemy się tworząc projekty spójne, lecz poruszające się w różnorodnych estetykach.

Pracujemy kompleksowo – od stworzenia projektu koncepcyjnego z fotorealistycznymi wizualizacjami, przez zaprojektowanie mebli i elementów wystroju, do sporządzenia projektu wykonawczego i usługę nadzoru autorskiego nad wykonywanymi pracami. Współpracujemy wyłącznie z jakościowymi i sprawdzonymi producentami i dystrybutorami elementów wyposażenia wnętrz oraz wykonawcami z różnych branż.

Aleksandra Dobrzańska – Sadowska
698 980 941

Agnieszka Siwek
601 751 067

Projektantki Moble